/   Svátek má:
 

MULTIKULTI V TEPLICÍCH

Dostali jsme závažný e-mail, popisující běžnou životní situaci v Teplicích. Je to obrázek budoucí reality v celém Česku.

Musím se s vámi, vážení spoluobčané, podělit o jednu z mých zkušeností z obchoďáku OC Olympie Teplice.

Nejsem sice zastánkyně dětských koutků, ale nezbylo mi nedávno nic jiného, než mého hrozně neposedného šestiletého syna na chvilku umístit do něj, abych zde v klidu mohla prohlížet a nakoupit nějaké potřebné zboží.

V tom dětském koutku si už navíc hrálo pár malých dětí, ale bylo mi řečeno nevlídným tónem právě ústy jedné z pracovnic, že jsou tu teď jen samé holky. Moje reakce: ,,No, a jaký je v tom problém, vždyť jsou to jen malé děti!''

K mému údivu mi ale ta hlídací slečna naznačila, že jsou to navíc samé arabské děti poněkud jiné mentality. V tu chvíli jsem málem vyletěla z kůže, moje odpověď na to byla: ,,No, a co jako! To jim to tu teď patří, tak se tady mohou roztahovat, a našinci sem už proto nesmějí nebo co!?''

,,Ale váš kluk je blonďáček a oni s tím mohou mít problém, můžou mu ublížit. Jsou zlý a my s tím nemůžeme nic dělat.'' Dodala zkroušeně. Svého syna sice od narození vedu k tomu, aby se nebál a nenechal si nic líbit, ale i tak jsem pro jistotu u té hlídací pracovnice zanechala své mobilní číslo, kdyby se něco zlého přeci jen událo… Během půlhodinového nákupu jsem právě proto vlastně neměla žádný klid ani pohodu, a i když se synkovi nakonec nic nestalo, zřejmě si dobyl SVÉ...tak ten oprávněný strach hlídacích pracovnic i můj je už opravdu k hlubokému zamyšlení.

A tak nejspíše asi plným právem se ptám našich politiků ... Kam jsme to až proboha dopracovali? Mám se v rodných Teplicích bát o své pochopitelně nemuslimské dítě už i v dětském koutku? Je totiž například už i na takové maličkosti názorně vidět, že výchova místních arabských dětí, je už od samého začátku jejich života cílena k nenávisti k naším ,,evropským,, dětem.

Ať mi tohle nějaký pravdoláskář či sluníčkář vysvětlí!!! Není právě toto náhodou čistý rasismus, diskriminace a utlačování lidských práv majority už od útlého věku dětí? Lidi ozbrojte se, policie a politici nás stejně dle rozkazu až z nejvyšších míst EU neochrání, a bude ještě hůř!

A právě Teplice jsou tedy v této diskriminaci už asi nejdál; totiž mí starousedlíci prakticky vlastně odsouzení k urychlenému odstěhování. Nemusíte sdílet, ale prosím veďte své známé i příbuzné včetně potomků proti této až krajně nesnášenlivé a ješitné náboženské ideologii se jménem ISLÁM!!!!!!

Děkuji za přečtení. Nováková. L. Teplice© 2010 Národní sjednocení | webmaster