/   Svátek má:
 

LÁZNĚ BĚLOHRAD MAJÍ NOVÉHO ISLÁMSKÉHO MAJITELE

(Přišlo mailem, autor: Jiří Kašpar)

Novým majitelem lázní je šejk Kalif.
Nenápadně, plíživě se islamisté rozpínají po Česku a nikdo s tím nic nedělá. Až bude pozdě budeme si všichni rvát vlasy!
K tomuto tématu jsem chtěl upřesnit, že s tím nic nenaděláme. Před chvilkou jsem přes SKYPE komunikoval s mladším synem, co momentálně žije v Bahrajnu a ten mě sdělil, že chodí hrát tenis s kamarádem šejka Kalifa, jenž koupil lázně Bělohrad, a tím pádem si tam může pozvat své kamarády(!), a tak psát Velebovi nebo Zemanovi je naprostá blbost.
Lázně byly dlouho na prodej a to, že u nás o ně nikdo neprojevil zájem, je velká škoda, ale teď už s tím nejde nic udělat!
V malebném Podkrkonoší, kde v klidu žijeme, je stejně malebné městečko Lázně Bělohrad s novorenesančním hotelem na náměstí a s Lázeňskou péčí pro lidi s nutností rehabilitace pohybového ústrojí. Je u toho i rozkošný park s prameny železité vody, zvaný "Bažantnice". Celý park o rozloze více než 10-ti hektarů střeží dva sekuriťáci, procházející se zvolna Bažantnicí.
Při návštěvě své sestry, kantorky soukromého gymnázia v důchodovém věku, která rehabilituje endoprotézní kyčelní kloub, jsem na společné obchůzce parkem potkal nemalý počet zcela zdravých muslimských dvojic; ženy byly v černých halábech s plně zahalenými tvářemi burkou, s dvojicí očí, se kterými když se setkal můj tázavý pohled, ukázalo se, že k silné nelibosti jejího muslima. Sestra mi sdělila, že v nejbližších dnech je bude v lázních "obšťastňovat" další třicítka zdravých mladých muslimů, ale sólo. Někdo je sem poslal. Nikde jsme o tom neslyšeli, že tam jsou.
Soukromé fitcentrum pak řeší problém, že bude muset zdarma poskytovat své služby, ale pouze pro muslimy.
Nikdo v městečku se neodváží proti tomuto stavu ani pípnout.
Kde dál ještě jsou, aniž by to lidé věděli? Po českých venkovech se potichu rozlézají utečenci jako krysy.
Nikdo nic netuší.... Vážení, co bych v tuto chvíli mohl doporučit, ještě těm několika málo zodpovědným politikům, za které Vás považuji, je zajistit především výměnu obsazení vedení v mainstreamových veřejných mediích.
V ohrožené zemi nesmí být trpěna zfašizovaná protinárodní pátá kolona, řídící masy v cizím zájmu.
Uvažujte, spojte se, přemýšlejte, máte odpovědnost - my se bojíme, lidé se bojí a hrbí se níž a níž.
Až budeme na kolenou, kdo povstane? Volby dnes vyhrává ten, kdo má media.
Ve školkách v Hradci Králové již malinké děti se musí učit o Islámu!
Toto plíživé ohýbání lidí nepamatuji ani za nejhorší normalizace 1971-85, kdy jsem kolportoval a rozmnožoval z NDR zakázanou literaturu.

S pozdravem Jiří Kašpar© 2010 Národní sjednocení | webmaster