/   Svátek má:
 

Po 27 letech vlády židozednářů je z ČR rozvojová země

JAK DLOUHO SI TO JEŠTĚ NECHÁME LÍBIT?

Už je to oficiálně potvrzeno, zatímco Sobotka, Babiš a další členové vládnoucí mafie nám denně lžou, jak se máme dobře, mezinárodní finanční instituce ve svých analýzách odhalují skutečnou situaci. Za 27 let vlády sionistů, zednářů a bývalých agentů STB, které se vyznačuje masovým rozkrádáním a drancováním státu, nejen že už nemáme suverénní stát a jsme protektorát západních mocností, ale navíc jsme ekonomicky klesli mezi rozvojové země.

Čeští politici po 28 letech dovedli republiku „zu grunt“ a od dubna bude zařazena mezi rozvojové země, spolu s Vietnamem, Albánií a Bangladéší! Režim dohnal dalšího člověka k sebevraždě.

Po 28 letech rozkrádání a destrukce Československa a později České republiky se to bývalým agentům StB přece jenom podařilo. Za pomoci šíbrů z ČNB, kteří úmyslně léta devalvovali kurz české koruny, teď přichází zasloužené plody. Česká republika tak bude zařazena po boku rozvojových zemí, o kterých jsme za socialismu říkali, jak jsou tam lidé chudí, že nemají kde bydlet, že na bydlení musí pracovat celý život, aby si ho mohli dovolit, že lidé tam musí žít skromně atd. Střih, 28 let a bum, ta rozvojová země je už i z Česka. Bohužel, není to žádné překvapení.

Ještě smutnější je to v mezinárodním srovnání, protože zatímco jiné země se rozvíjejí, u nás se jen drancuje. V Číně ještě před několika desítkami let lidé hladověli, donedávna se říkalo že Číňané pracují za misku rýže na den. Stačilo přitom 27 let vlády sionistů, zednářů a bývalých agentů STB a Češi pracují za nižší mzdy než Číňané.

Loni dosáhly průměrné mzdy čínských dělníků v průměru 3,60 dolaru (asi 90 korun) za hodinu, za posledních pět let stouply o 64 procent.

U nás je spousta továren, kde dělníci, zvláště ti, kteří pracují v pracovních agenturách ani 90 Kč na hodinu nevydělají a to jsou u nás ceny i náklady na bydlení mnohem vyšší než v Číně.© 2010 Národní sjednocení | webmaster