/   Svátek má:
 

118. VÝROČÍ BESTIÁLNÍ VRAŽDY

Dnes 1.4. 2017 proběhla v Polné krátká pietní tryzna ND a NSJ u hrobu umučené panny Anežky Hrůzové. Krátký projev pronesl L.Malý.

Rituální vražda Žida Hilsnera na árijské panně Anežce Hrůzové dodnes patří k úporně střeženým exponátům třinácté komnaty levicových liberálů a sionistů. Že Žid Hilsner vraždil, to se ukázalo být nad slunce jasné, neboť byl odsouzen porotním soudem, který na základě nezvratných důkazů mu prokázal vraždu, za což si pak odpykával doživotní trest. 24.března 1918 jej, spolu s Aloisem Rašínem a Karlem Kramářem, omilostnil náš král a císař Karel I. Habsburský. Asi zřejmě proto, aby českým iredentistům ukázal dobrou tvář, což mu nebylo nic platné: sionisté už rozhodli o rozdrobení podunajské říše.

I když třináctá komnata liberalismu je zamknutá a její exponáty hlídané zlými psy demokracie jako oko v hlavě, tak přirozené lidské touze po pravdě neodolají žádné zámky či protilidové zákony českého trestního řádu. Tak například nedávno byl k podmíněnému testu odnětí svobody odsouzen předseda Národní demokracie Adam Bartoš a to jenom proto, že nahlas řekl to, co si myslí většina zdravě myslícího lidu českého národa. Totiž, že židovská otázka v Česku je totálně tabuizovaná, doslova zakletá, a že lidé mají právo i tyto pro současnou vládní garnituru nepříjemné věci, podrobit veřejné diskuzi. Současná vláda, ostatně jako všechny vlády v liberálních demokraciích a s nimi mediální prostituti, přirozenou touhu lidí po vědění své vlastní historie dusí, historii zamlčují či falšují, pravdivé události jsou pro ně tzv. konspirační zprávy. Že jednají navýsost hloupě, že se nedokáží poučit z minulosti, to jim ukáže budoucnost.

My, kteří jsme se zde sešli, uctivě a pietně vyjádřeme památku na árijskou dívku Anežku, pokloňme se jí; zároveň tím vyjadřujeme solidaritu s Adamem Bartošem a protest proti jeho odsouzení.

Prosím o minutu ticha.

(Poté za duši umučené panny Anežky zazněly modlitby v latinském jazyce.)© 2010 Národní sjednocení | webmaster