/   Svátek má:
 

PUTIN, TRUMP A ŽIDÉ

Chabad Lubavitch, Lev Leviev, Vladimir Putin a Donald Trump jako jedna rodina? Odstavování Trumpa od moci je vlastně odstavováním Chabadu sionisty. Je to horší, než jsme si mysleli! Kushner si vzal 250 milionů dolarů od George Sorose!

Začneme ale celý příběh v USA. Donald Trump včera předvedl další z neuvěřitelných a šílených veletočů, který už definitivně potvrdil, že americký prezident nerozhoduje už opravdu o ničem. Jeden z hlavních slibů Donalda Trumpa nabral nečekaný obrat. Ve středu unikly do amerických médií informace, že Donald Trump má na čtvrtek připravený k podpisu dekret, kterým USA vystupují z globalistické smlouvy severoamerické zóny volného trhu NAFTA. Jenže, začaly se dít věci. Mexické pesso oslabuje a obrovské obavy zachvátily i Kanadu.

Mexický prezident Pena Nieto a kanadský premiér Justin Trudeau hned Trumpovi volali a nabídli mu, že jsou ochotni vyjednat nové podmínky smlouvy NAFTA, ovšem vystoupení USA ze smlouvy by byla katastrofa. Donald Trump před volbami sliboval, že buď vyjedná smlouvu NAFTA podle nových podmínek, anebo USA smlouvu opustí. A tak ve čtvrtek Trump oznámil, že smlouva se rušit nebude a dojednají se nové podmínky [1]. Jenže celé je to úplně jinak, než jak uvádí třeba server Breitbart News, který tento veletoč označuje za Trumpův mistrovský tah a nátlak na Kanadu a Mexiko. Ve skutečnosti je to úplně jinak. Cesty Trumpa vedou k židovskému hnutí Chabad Lubavitch a k Vladimiru Putinovi. Ale všechno popořadě.

Americký kongres ve středu večer pohrozil Trumpovi, že jeho vládě neschválí provozní prostředky a dojde k rozpočtovému provizoriu a vládní úřady budou muset kvůli platební neschopnosti zavřít. Ve stejný den Donald Trump oznámil, že chce ukončit placení úhrad na provoz programu Obamacare. Kongres okamžitě vystartoval a pohrozil Trumpovi neschválením státního rozpočtu. Trump se zděsil, couvl a poté oznámil, že si to rozmyslel a bude peníze na pokračování provozu Obamacare nadále hradit. Americká alternativa byla v šoku.

Jenže, to nebylo všechno. Ve stejný den se dostala na veřejnost informace, že v návrhu nového státního rozpočtu, který Kongres začne projednávat 5. května, jsou zahrnuty 3 miliardy dolarů na stavbu zdi na hranici s Mexikem. Demokraté okamžitě pohrozili potopením rozpočtu a uvedením chodu celého amerického státu a jeho vlády do stavu rozpočtového provizoria. Trump proto vzápětí couvl a připustil, že požadavek z rozpočtu vyškrtne, aby státní rozpočet prošel. Americká alternativa zuří. Ale to pořád není všechno.

Trump ruší, co slíbil a slibuje, co zrušil

V minulosti Donald Trump obvinil Čínu, že podhodnocováním svého juanu poškozuje americké výrobce a podniky, které logicky čínskému super levnému zboží v USA nemohou potom konkurovat. Čína je podle něho manipulátor se svojí měnou. Jenže ve středu řekl časopisu Journal, že Čína není manipulátor, že je jenom dobrý obchodník a podporuje své exportéry, což je něco, co by měly dělat i USA.

Zkrátka, Donald Trump obrací své výroky jako na běžícím pásu. Pamatujeme si to všichni, co říkal před volbami. Čína je špatná, Rusko je dobré. ISIL je zlo, s Asadem se dá mluvit. Zrušíme Obamacare, schválíme lepší zákon. Zakážeme muslimům z islamistických zemí cestovat do USA. Zrušíme dotace městům, které podporují nelegální migranty. Zrušíme globalistické smlouvy, nahradíme je bilaterálními. NATO je zastaralé. A uběhne pár měsíců, jeho zeťák a dcera přijdou do Bílého domu a co se nestane? Čínský prezident hoduje v Trumpově vile na Floridě a Čína už není manipulátor. Čína je dobrá, ale Rusko je zlé. Na Asada shodí Trump rakety mezi hlavním chodem a dezertem při obědě s čínským prezidentem.

Obamacare dál funguje, nový zákon v nedohlednu. Muslimové dál vesele jezdí do USA. Americká města dál dostávají peníze na migranty, kteří v USA jsou nelegálně. Globalistická NAFTA se jenom lehce upraví a pojede se dál. NATO už prý není zastaralé. Trump nemá naprosto žádný manévrovací prostor pro realizaci svých volebních slibů. Nemá totiž na své straně Kongres, který sice kontrolují Republikáni, ovšem ti nekopou za Trumpa, ale proti němu. Stejná pozice platí o amerických federálních soudech, které mu potápí a ruší jeden dekret za druhým. Včera unikla ne veřejnost informace, že soudce ze San Francisca, který Trumpovi zrušil poslední dekret týkající se Sanctuary cities, pořádal volební sbírku pro Baracka Obamu, když kandidoval na prezidenta. A právě Barack Obama ho potom jmenoval do čela federálního soudu v San Franciscu. Prostě, ruka ruku myje.

Bažina židovské moci

Trump se zmýlil v jedné zásadní věci. Washingtonská bažina neleží ve Washingtonu, ale rozprostírá se po celých USA. Systém moci, proti kterému se Trump rozhodl jít, je příliš kompaktní a silný na to, aby ho Trump porazil. Trumpovi prochází jen ty věci, které jsou v souladu se zákulisní politikou ve Washingtonu (v souladu s Deep State). A tuto politiku definují a řídí sionisté, rodiny bankéřů provázané sňatky a svazky s kongresmany a generály v Pentagonu. Už ve středu zaznělo, že Trumpovi nedovolují dělat vlastní zahraniční politiku a zcela ho izolují v Bílém domě. Cítí se tam sám, úplně opuštěný a každý pátek prchá na Floridu do svého resortu Mar-a-Lago, kde konečně necítí žádné nepřátelství.

Opravdu nevím, co si Trump představoval. Vladimiru Putinovi trvalo uchopení moci pět let, a to přišel do funkce z rozhodnutí svého předchůdce Borise Jelcina, který mu odklidil všechny hlavní překážky z cesty. Jenže i tak musel Vladimir Putin zvládnout a zkrotit vliv ruského Deep State na Kreml, který je reprezentován plejádou oligarchů, především židovského původu, kteří kontrolují největší židovský kongres na světě, ten ruský. Michail Fridman, šéf Alfa Bank a předseda Ruského židovského kongresu. Mošé Kantor, investor a pro změnu předseda Evropského židovského kongresu. Lev Leviev, jeden z největších světových obchodníků s diamanty na světě. Byl to on, kdo navrhl Borisi Jelcinovi jméno jeho nástupce. Byl to on, kdo přivedl Vladimira Putina do Kremlu. Lev Leviev je jedním z největších zakladatelů nových židovských osad v Izraeli, v 90. letech řídil několik vln vystěhovávání Židů z Ruska do Izraele. Jenže Lev Leviev měl ještě jednu roli. Tu největší.

Trumpovo napojení na Putina skrze Chabad Lubavitch

Leviev spolu s dalším oligrachou, Romanem Abramovichem (majitelem fotbalové Chelsea), se stali velkými sponzory Chabad of Port Washington. Tato židovská komunita ovládající washingtonskou bažinu se stala vstupní branou pro ruské Židy do USA. V roce 1999 se Vladimir Putin rozhodl, že je třeba si zavázat židovskou etnickou komunitu v Rusku i v USA a pověřil Levieva a Abramoviche, aby se stali patrony Ruské federace židovských komunit, které šéfuje Chabad rabbi Berel Lazar, kterému se přezdívá „Putinův rabín“. Tady někde začalo proplétání cest Vladimira Putina s Ruským židovským kongresem. V následujících letech došlo k propletení cest mezi Chabad of Port Washington a Donaldem Trumpem na obchodní úrovni. Trump zainvestoval do firmy Bayrock-Sapir, kterou vedli bývalí sovětští emigranti Tevfik Arif, Felix Sater a Tamir Sapir.

TevfiV roce 2007 hostil Donald Trump svatbu Sapirovy dcery a Levievovy pravé ruky v Trumpově floridském Mar-a-Lago resortu. Pár měsíců po svatbě se Lev Leviev a Donald Trump setkali osobně a projednávali obchodní možnosti v Rusku a hlavně v Moskvě a Leviev hostil v Chabad of Port Washington slavnostní „bris“ (obřízku) prvorozeného syna, který se narodil sezdanému páru. Trump se zúčastnil ceremoniálu bris společně s Jaredem Kushnerem, který při té příležitosti dojednal s Levievem odkup jedné jeho budovy v New Yorku v hodnotě 300 milionů dolarů a na témže místě Kushner dojednal svatbu s Donaldem Trumpem, že si vezme jeho dceru Ivanku Trump, která konvertovala k judaismu právě v Chabad of Port Washington po uzavření obchodu mezi Levievem a Kushnerem. Mazel tov!

Nákup velkého věna (budovu dostala Ivanka Trump darem od Kushnera jako svatební dar) je symbolem zámožnosti muže v judaismu. Ovšem Kushnerův nákup budovy od Levieva, pravé ruky Vladimira Putina, propojuje rodinu Donalda Trumpa s ruským oligarchou Levievem a také s oligarchou Abramovichem, protože Ivanka Trump se v Chabad of Port Washington seznámila s Abramovichovo manželkou Dashou Zhukovovou. Staly se kamarádkami a Dasha byla i hostem na Trumpovo inauguraci ve Washingtonu. Na Kushnera se kromě toho provalila nedávno informace, že jeho podnikatelský nový startup Cadre financuje George Soros. Kushner jako sionistický žid tak hraje na více stran, pracuje pro Goldman (sionisty) i pro Levieva (Ruský židovský kongres a Chabad Lubavitch). Laická veřejnost, která nemá hluboké znalosti judaistiky, nemá šanci se v tomto chaosu orientovat.

Putin drží Rusko pohromadě spojenectvím se dvěma židovskými hnutími

Chabad of Port Washington spadá pod ortodoxní chasidské židovské hnutí Chabad Lubavitch, které bylo založeno v roce 1775 v Litvě. Vyznačuje se divokým a někdy až pokleslým pojetím Tóry, divokými tanci a místo pletených fezů (papach) nosí hlavně typické americké klobouky (fedory). Když v roce 1999 byli Lev Leviev a Roman Abramovich pověřeni Vladmirem Putinem založením Ruské federace židovských komunit, bylo hlavním cílem, aby podpora Chabad Lubavitch v Rusku podkopala moc všemocného Ruského židovského kongresu, který kontroluje chod Kremlu už od smrti J. V. Stalina. Rozpad SSSR přičítá Vladimir Putin právě vlivu a působení Ruského židovského kongresu na Kreml po Stalinově smrti, který etnické Židy v Rusku plně integroval do budování SSSR na pozicích jaderného a ekonomického výzkumu centrálně řízené ekonomiky. V roce 1999 vedl Ruský židovský kongres Vladimir Gusinsky, který představoval hrozbu pro Borise Jelcina, i pro Vladimira Putina. Podpora Chabad Lubavitch tak měla vést k tomu, aby se Židé v Rusku připojili na stranu Vladimira Putina, který podporuje Chabad a na podporu Putinových reforem. Vladimir Putin stojí a padá s Židy v Rusku. Děsivé zjištění. Ale ne tak děsivé, když si uvědomíme, že na Židech postavil J. V. Stalin rozvoj SSSR po II. sv. válce a svěřil jim jaderné technologie, výzkum, centrální ekonomiku a školství. Jenže, jakmile Stalin zemřel, Židé převzali kontrolu nad chodem SSSR a za úplatný peníz dovedli Sovětský svaz k rozpadu. Byla to jen otázka peněz ze západu od sionistů pro ruské Židy. Byl to obchod. Židovský obchod. Ale to by bylo úplně na jiný článek.

Bez získání podpory od Chabad Lubavitch by Vladimir Putin nikdy neuchopil v Kremlu moc. Jenže tato podpora není zadarmo. Je děsivě vykoupena. I když Chabad Lubavitch v roce 2001 ovládli židovské obce v Rusku, tak Ruský židovský kongres teď s Kremlem spolupracuje, ale není to zadarmo. Vladimir Putin je lidmi z Chabad Lubavitch a stejně tak z Ruského židovského kongresu obklopen všude, i na jednáních vlády. Zadejte si do Google hesla „Putin Lazar“, „Putin Kantor“ nebo „Putin Leviev“, případně „Putin Fridman“. Najdete tolik fotek a tolik odkazů a článků, že se zděsíte, kolika lidmi z židovského hnutí Chabad Lubavitch a Ruského židovského kongresu je Vladimir Putin obklopen. Jenže linka mezi Trumpem a Putinem vede přes Jareda Kushnera, Ivanku Trump, Lva Levieva, Chabad of Port Washington a Chabad Lubavitch.

Putin odstavil Ruský židovský kongres a hlavním rabínem v Rusku udělal Berela Lazara

Hlavním rabínem Ruského židovského kongresu byl Adolf Shayevich, ale Vladimir Putin prosadil dosazení Chabad rabbi Berela Lazara do čela Ruské federace židovských komunit, která je v proti-postavení vůči Ruskému židovskému kongresu. Protiváha. A Kreml nově začal za nejvyššího rabína v Rusku považovat Chabad rabbi Lazara, čímž se Ruský židovský kongres dostává do nepřízně Kremlu a je donucen se Putinovi podřídit. Putin je geniální stratég, ale balancuje na hraně a dráždí kobry bosou nohou. Když v roce 2014 oznámil Vladimir Putin sjednocení Krymu s Ruskem, byl po jeho boku právě rabín Lazar z Chabad Lubavitch.

O rok dříve otevřel Roman Abramovich v Moskvě židovské muzeum a centrum tolerance, které má pod správou právě Chabad. Vladimir Putin tak svoji politiku ve vztahu k USA řídí po ose Chabad Lubavitch, která má oslabit pozici Ruského židovského kongresu, který je ve válce se sionisty. Kreml se tak chce vyhnout válce mezi židy a Židy na území Ruska a právě Chabad Lubavitch je asi ta spojka, ze které vycházela myšlenka na spolupráci mezi USA a Ruskem. Jak je ale vidět, Chabad Lubavitch nemají takovou pozici a sílu v USA, jakou mají v Rusku.

Sionisté ji ale v USA zdatně eliminují. Je to válka židovských klanů v přímém přenosu a je to boj o moc mezi židy a Židy. Není to boj mezi dobrem a zlem, to vás nesmí ani napadnout. Gojímové z výsledku bitvy nebudou mít nikdy žádný prospěch, ať boj dopadne jakkoliv. Nikomu nesmíme fandit. Je to souboj katů s kápěmi různých barev. Výhra jednoho není výhrou pro oběť s hlavou na špalku. Ta jen čeká na vítěze.

Tímto článkem chci varovat, že procesy z USA se v blízké době přesunou do Ruska a do Kremlu a pozice Vladimira Putina se opírá o dva židovské stolce, které si vzájemně jdou po krku a navíc k tomu proti nim útočí sionisté. Alternativu nejde dělat z peněz oligarchů. A tím myslím i Rusko a jeho politiku. To jsem několikrát opakoval. A normalizace vztahů mezi USA a Ruskem měla uvolnit ruce Vladimiru Putinovi a snížit jeho potřebu opory na židovských penězích oligarchů potřebných pro chod ruského státu a stejně tak snížit moc sionistů v USA. Vladimir Putin musí Rusko zbavit závislosti na penězích židovských oligarchů, jinak Rusko tato závislost přivede k rozpadu země.

Převzato z netu© 2010 Národní sjednocení | webmaster