/   Svátek má:
 

Muslimská invaze zabije příští generaci Evropanů

Zpráva našeho krajana, který žije 25 let v holandském Helmondu u Eindhovenu. Stále mu cenzurují jeho profil, blokují jej a vymazávají jeho příspěvky. Text nám přišel e-mailem se žádosti o zveřejnění.

„…Jako byla loni invaze sem k nám do Holandska poslaná z Německa (přišlo 350.000 slimáků), tak i ta invaze do Česka bude letos. V Turecku je 4.000.000 slimáků. A ti vyrazí do Evropy. Ten darebák Turek chce třicet miliard euro, když to nedostane, tak to všechno pustí sem. Angela mu dávala tři, to odmítnul. A jediná cesta bude přes Česko. Brusel dává na jednoho uprchlíka 5.000 euro, jako na začátek. Pak prý bude dávat měsíčně 2.000 euro.

Proto chtějí, aby Česko vzalo 200.000 muslimáků. Vláda tohle ví. Chce ty peníze pro sebe. Minimálně polovina jim zůstane v kapse. Zapojili do toho i neziskovky. Všichni se těší na peníze z Bruselu. Už to upekli s Angelou. Všechno u vás dělá Sobotka, Babiš, Bělobrádek, Zaorálek a Dientsbier. Sepsali už tajné dokumenty, které zavazují Česko. Podrazili svůj vlastní národ. Jen to všechno tutlají, aby jim nikdo nerozbil hubu. Proto udělali u cajtů provokatéry, kteří vyvolávají rvačky. Dokonce v Čechách platí i feťákům, studentům, aby šli jako proti protestujícím. Potřebují, aby lidi udělali protest a oni to pak jako zlikvidují a nasadí teror na vlastní národ.

Vše to má přesný řád. Jen se dočkáte i toho, jak budou slimáci chodit do obchodu bez placení, obtěžovat ženský, dokonce už i vlezou do domu a kradou, když jsou lidi v práci. Napadají starý lidi. Oni to vždy vyprovokují. Když se zastaneš, pak se telefonem svolají a sejdou a můžeš říkat, že oni si začali. Jich je vždy víc. No to samé přece praktikovali i Romové. Pokutu nakonec dostane ten napadený, protože se prý moc bránil. Každý den jsou tu v Holandsku znásilnění, násilí. Nic, noviny i televize mlčí. Policie je chrání. Nesmí proti nim nic dělat. Mám souseda policistu. Říká, že oni nic nesmějí, jinak je vyhodí z práce. To nakázal Brusel. Dokonce jim omezili pistole, aby náhodou nestřelili napadajícího slimáka.

Ti jsou stále drzejší. Stojíš na červenou a najednou začne slimák řvát, že jsi do něj strčil a už tě chtějí bít a podříznout. To je tu teď denně. Lidi se strašně bojí. Oni už ovládli ulice a střed města. Tam nikdo raději nechodí. Plno obchodů raději zavřelo, než se nechat každý den drancovat. Už i policajty napadají a ti se jen brání a hlavně už nic neřeší. Krádeže, napadání, násilí, nic už nesepisují. Jen se zeptají, kdo to byl. Když slimák, tak nic nepomohou, nesmí...

Je to tu hrůza a děs. Do Eindhovenu raději ani nejezdit, vládne tam strašný muslimský teror. A nejhorší je to v Amsterdamu. Pryč se odstěhovalo během půl roku 8500 holandských obyvatel. A tohle vás taky všechny čeká v republice. Za dva tři měsíce uvidíte. Jenom samí mladí chlapi, invazní fanatický islámský vojsko. Tady se mluví o tom, že je všechny naverbují proti Rusku, proto jdou jen samí chlapi 90% utečenců, jen 10% jsou ženy a děti.

Bůh opatruj Evropu a lidi v ní. To jistě bude strašný konec. Živí budou závidět mrtvým. Tahle plánovaná invaze podplacenými kolaborantskými politiky bude hodně krutě Evropany zaplacena vlastní krví. Evropští politikové se smějí. Mají už nakoupené domy v Portugalsku a v jižní Americe. Lidi je nezajímají, oni mají svoje peníze a momentální moc. Po nás potopa!

Teď nám tady v lednu zapálili dva azylové domy. 900 slimáků dali do bazénu a fitnescentra, takže nemáme bazén. A kdybys viděla ten bordel okolo. Strašný. Jen chodí po městě a kradou. Chodí ve skupinách do obchodů. Normálně tam se nají, napijí, pak shodí regál a utečou.

Mnoho Holanďanů už se vystěhovalo do Thajska. Píší, jaký je tam klid. Soused starý 58 let v prosinci prodal dům a je teď tam. Koupil si domek a psal: teplo, klídek a pohoda. Tak přemýšlím taky. Je mi 60, tak je jedno kde skončím. Požádám o důchod. Jenže, co ti mladí zde, jak dopadnou? Ta invaze zabije celou příští populaci Evropanů. Do 20 let je konec jestli okamžitě neuzavřou turecké hranice.“© 2010 Národní sjednocení | webmaster