/   Svátek má:
 

VĚDÍ LIDÉ VŮBEC CO SE DĚJE

Varování od MUDr. Holuba ze Semil

V Čechách se vybíjejí hospodářská zvířata a dělají manévry kvůli ptačí chřipce, která není na člověka přenosná, ale přes hranice do Evropy politici EU pustí miliony nakažených s AIDS, otevřenou TBC a střevními parazity, na které nemáme imunitu.
Jejich mozky zatemnila starost o svá bankovní konta a ti naši elitní "svůdci národa" asi ztratili zcela selský rozum! Nikde multikulti nefunguje, jen my budeme výjimka? Podívejte se na videa, kde už se usadili, co je tam za pouliční hrůzy, přerůstající ve válečný džihád - likvidace všech obyvatel, nevěřících v Allaha! Chcete se stát dobrovolně otroky a mlátit hlavami o chodník, nebo "chcípnout" na neznámé nemoci? To už může být pozdě. Volte hlavou a srdcem pro vlast!
Přeposílám toto info a říkám to již dávno, není to jen hrozba znásilňování, terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního systému, jejich choroby jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme a na to nemusím být ani lékař!
Z Rychnova (20 km od Žamberka), kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala i televize) ty nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu! Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem!
Marksová s Chovancem tu byli a na oko prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili bezpečněji, to je fakt směšná šaškárna! Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!
V Rakousku jich pracuje 8%!!! Dle statistik je "obohatilo" 10.000 migrantů jen s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci? Kde na to naše zdravotnictví bude brát? Ať už z nás ti prolhanci z ČSSD, ODS, KDU-ČSL, TOP 09 nedělají blbce!
Za totalitního školství, kdy nás nepostihla díky bohu žádná "inkluze" ani integrace dementů, jsme vlastně šťastná generace!!! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý, léta totalitou trénovaný nos!
A když z Bruselu budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti!
Pokud se chtějí "rasově mísit", tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí. Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách, tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu? Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít!© 2010 Národní sjednocení | webmaster