/   Svátek má:
 

Aktuální pozdrav a odpověď anonymnímu "Proč?"

Autor: Gabriel Jiří Václav Hamouz, katolický aktivista

Škoda, že se po hospodách místo fotbalu a pod. neprobírá téma: "Kam nás v tomto transportu vezou Sorosovi hošii a dívky."
Za chvíli se dozvíme, kteří to jsou, o některých to víme, o mnohých ne.
Ale hospodu to nezajímá, ta se baví vítězstvím vládního mučedníka a potápějícími se mučiteli, jen v opojení nevnímají, že jsou na Titaniku.
Těším se na nové státní úředníky, kteří budou kontrolovat, zda někdo nenosí křížek, nebo při vstupu na koupaliště nebo do sauny se nestydí mít ho utajeně vytetovaný na stydkých místech.
Těším se na propastný rozdíl životní úrovně živořících staro a živených novoevropanů.
Těším se na přerozdělování a přidělování zevropanštělých nájemníků neznámého původu.
Těším se na zakázané zóny obyvatel Planety opic a na život v podzemí nadčasově prorokující Sex mise.
Těším se na auta s všesměrovými kamerami kontrolujícími nedostatečně stažené zatmění oken prosvítajícího vánočního stromečku.
Těším se na neocenitelnou životní čipovou bezpečnost hlídající osobní pohyb, funkce, soulad příjmu potravin a vyměšování nedostatečného konzumu a na neheknutelný státně bezpečnostní seznam nebezpečně splynutých čipů bez rozdílu pohlaví.
Těším se na právní rozdíl mezi čipovanými, nečipovanými a čipovanými virtuálně.
Těším se na to, co všechno budu muset "z eurolásky" darovat a strpět.
Těším se, až znásilnění budu muset nazývat zákonným zalidňováním na upažení nedolidněného prostoru.
Omlouvám se všem genderdámám, které si vyberou pánský záchod, kde budu zrovna konat svou potřebu já, netolerantní.
Omlouvám se za mou europanstvem vnucovanou xenofobii, o kterou jsem až dosud ochudil všechny spolubydlící vietnamského, čínského, ruského a cikánského původu.
Omlouvám se těm, které jsem zapomněl vyjmenovat, zejména ty z východu neúnavně pracující na stavbách a ty z dálného východu ve večerkách.
Omlouvám se všem prozřeným, že jsem, ač už pokročilého věku, nepochopil, že ženy jistého etnika se zahalují nikoliv z náboženského důvodu a příslušnosti, ale z důvodu mé ochrany, abych se oceněním jejich půvabu náhodným pohledem jako potencionální znásilňovatel nestal předmětem krevní msty jejich majitelů, kteří v populaci asi trpí neovladtelným sexuálně agresivním návykem.
Omlouvám se všem, kteří dosud nepochopili, že každá totalita se snaží ovládnout a likvidovat ty, kterých se bojí. Nemusí to být aréna divoké zvěře, jako symbol starého Říma, gilotina, jako symbol francozské revoluce, gulag, jako symbol bolševické revoluce, koncentrační tábory a plynové komory, jako symbol nacionálně socialistické (nacistické) revoluce, dnes - eurodehonestace xenofobními a jinými společensky likvidujícími nálepkami, odstraňováním nežádoucích symbolů, soch, sloupů, pomníků apod., jako symbol (euro)globalizace.
Zlo se v každé době pase na svých obětech. Často opakuji, že každá bující byrokracie se mění v totalitu, každá totalita se mění v tyranii, každá tyranie končí krvavým střetem a odstraněním tyrana.
Kdosi mi na mé auto pod nálepku přeškrtnutého symbolu evropské unie (odmítám psát velké E) nalepil nálepku "Proč?" a na rozdíl ode mne se nepodepsal. Mým podpisem je moje SPZ.
Tady shora má moji odpověď a oceňuji, že se vůči mému majetku nechoval jinak agresivně.
Pokud by mu moje "těším se a omlouvám se " připadalo jako satira, pak mu sděluji, že se opravdu těším a omlouvám, protože proti tomu všemu shora v příkladech naznačemu jsem v jiné podobě bojoval do roku 1989 v tzv. komunistickém režimu a mám dobře vycvičený cit pro to, čemu se říkalo a bylo totalitně označováno jako "plíživá kontrarevoluce", to se dnes změnilo ve stejně totalitní eurokominterní "plíživou neomarxistickou globalizaci", která neskončí "sametově", protože všemi směry stupňuje své agresivní ambice.
Voliči této země, jak to zatím vypadá, si ve všech krajích zvolili většinově svého krále. Takže,"Král je mrtev, ať žije král!".
Tak ať pak nechodí plakat na zápraží, až se jich začnou tzv. zákonně osobně týkat donucovací prostředky a situace, které jim budou likvidovat soukromí, včetně víry.
Já mám naštěstí jiného Krále, který, když posílal své učedníky šířit Radostnou zvěst Božího království, dal jim do vínku na cestu toto vědomí v Matoušově evangeliu, kapitole desáté:

Mt 10,24
Nebojte se jich tedy; neboť není nic zahaleného, co nebude jednou odhaleno, a nic skrytého, co nebude poznáno.
Co vám říkám ve tmě, povězte na světle; a co slyšíte v soukromí, hlásejte se střech.
A nebojte se těch, kdo zabíjejí tělo, ale duši zabít nemohou; bojte se toho, který může i duši i tělo zahubit v pekle.© 2010 Národní sjednocení | webmaster