/   Svátek má:
 

KOHO VOLIT?

Autor: Ing. Mgr. Gabriel Jiří Václav Hamouz

Je mi to líto, ale o to, co vyjadřuje pan provinciál dominikánů (nenávistně zaťatý odsudek pana Zemana - pozn. redakce NSJ) tzv. zlatými slovy, a v podstatě nenávistnými jednostrannými vyjádřeními o panu Zemanovi, v dnešní politické situaci vůbec nejde a nemůže jít.
Nemusí se nám připomínat, že Zeman je sociální demokrat.
Společnost ale není rozdělená osobností pana Zemana, je rozdělená tím, co se děje v EU, jednak v chápání naší státnosti na pomezí vojensko-politických bloků a jejich chování (ad. účast našeho kontingentu pod velením Bundeswehru na ruských hranicích), kde jsme tím vzati jako rukojmí v choutkách "Pochodu na východ!“, a jednak v chápání naší existence až po rodinu a jednotlivce v likvidaci křesťansko-židovských základů evropské kultury života jednotlivce bez ohledu na politickou a náboženskou příslušnost.
Takové nepokrytě realizované likvidaci může zabraňovat pouze osobnost, která v této bitvě nemá co ztratit a má dostatek politické zkušenosti a prozíravosti. Co se týká politické korektnosti, tam je zneužití a dovolávání se morální autority právě mravně přitěžující okolností.
Snaha KDU-ČSL a dalších církevních autorit o evropsky politickou korektnost je mi známá a projevuje se v různých vyjádřeních k volbám a k ovlivňování voličů. Vyslechl jsem si různé kritické komentáře k pastýřskému listu pana arcibiskupa Duky k roku 2018 a nevím, zda by vydal nebo vydá něco podobného, jako jejich provinciál, k ovlivňování voličů.
O vojensko-politických aspektech řízené imigrace jsem se zmiňoval vícekrát na stránkách Národního sjednocení, a vývoj mi dokazuje, že jsem se nemýlil. To nejsou "pracovní síly", které sem dováží.

Následujících několik nejbližších let ukáže, zda se podaří nedovolit, aby v nárazníkové linii Polsko, Česko, Maďarsko, a snad i Rakousko, bylo Česko se Slovenskem vraženým klínem pro "Pochod na východ". Krátkozraké a hloupé jsou řeči o tom, zda patříme do Evropy nebo k Rusku. To je součást strategie ovlivňování veřejného mínění právě pro "Pochod na východ". Lze očekávat, že se některé země bývalého SSSR spojí k vyšší obranyschopnosti.
Bylo by stejně hloupé podezřívat Poláky nebo Maďary, že jejich současný odpor vůči tomu, co táhne z EU, pramení z jejich historické lásky k Rusku. Pokud se nepodaří Sorosovcům zkrotit jejich odpor politicky barevnou cestou, můžeme očekávat paralelu „internacionální pomoci“ západní kominterny typu roku 1968 a Katalánska.

Vážení rukojmí,
dostávám dost doporučení, koho v presidentských volbách volit. Mají společného jmenovatele: Volte kohokoliv z ostatních, kromě Zemana, snížíte tím počet jeho hlasů.
Doporučení tohoto typu: Nemyslete, myslíme za vás (!), ve mně vzbuzují velmi smíšené pocity vůči těmto "doporučovatelům".

V Praze, 5.1.2018© 2010 Národní sjednocení | webmaster