/   Svátek má:
 

Co nás čeká a nemine, stručně?

Dopis Václava Gabriela Jiřího Hamouze svým rodinným příbuzným a známým

Politika není o programech a slibech, ty jsou od toho, aby se plnily, ale i porušovaly. Tím, co píšu, netřídím své okolí na přátele a nepřátele, nikomu nic nevnucuji, říkám a píšu otevřeně jen to, co si myslím, a co vychází z analýz. Každý je postaven alespoň jednou za život před tzv. Optio fundamentalis - základní rozhodnutí - volbu, buď žít v souladu s Božím plánem vyjádřeným Desaterem, nebo podle nabídky KoZla, užívat života elitářského honosení se syndromem moci, života na úkor druhých, na úkor přírody a na úkor Boha. Tady je volební kalkulačka úplně jiná a jasná (viz evangelia Mk 1,12; Mt 4,1; Lk 4,1).
Čeká se na to, jak dopadne sjezd Sociální demokracie. To ovlivní stavbu vlády, nikoliv komunisti. Ti mohou něco třeba podpořit, např. důvěru vládě, když do toho socialisté v nějaké podobě půjdou (se souhlasem soudruhů v CDU a CSU?).
K pomluvám ze zednářství bych musel něco říci osobně, zejména o jejich nonverbální mluvě. Je prolezlé téměř všude ve veřejném životě. Ale není tak na první, někdy i druhý, pohled viditelné. Někdo říká, že je to polo-tajná organizace, já tvrdím, že lavíruje mezi úplnou a částečnou zámlkou. Veřejné elity jsou jen tykadélka. Protože jde o jejich zviditelnění ve veřejném životě, dorozumívají se právě nonverbální mluvou, kterou se také nejprve učí, než jsou zjeveni. Pokud to sám o sobě nějaký zednář neprozradí, nemůžeme nikdy o někom přímo říci, že je zednář, ale můžeme podle určitých indicií říci, že je to zednářský synek nebo dcerka.
Zemanovou volbou se zas až tolik nemění v tom, co se chystá odjinud. Možná, že jen způsob, jak se o tom bude mluvit. Bude to tvrdá, asi nejen mediální, bitva, žádné povolební „co jsme si, to jsme si“.
Teď jsem se třeba setkal s tím, že imigrační kvóty nebudou, tak proč se plašit. Vědí, že pojem kvóty je červený hadr, tak chystají jiné kukly např. trvalá relokace, v domnění, že tomu tolik běžní lidé nerozumí. Ovšem už je zřízena nikým nevolená totalitně jednající "Komise pro trvalé osídlování Evropy".
K barvě tohoto pokrytectví je třeba dodat, že na druhé straně např. Římský klub, Gatesovy konference apod. se zabývají technologiemi snižování populace. Gates otevřeně svolal nejbohatší sponzory se vstupným min 6000 dolarů. Výplodem byla a je spolupráce s WHO na distribuci očkovacích látek způsobujících neplodnost žen v tzv. třetím světě. Chlubí se tím, a nikdo proti tomu nic nedělá, kromě toho, že v některých místech Afriky WHO vyhnali. To je neuvěřitelně drzá genocida. Kam se hrabe Mengele. Zatím se to proseklo z laboratoří v Jižní Africe. Otázkou je, co chystají dál.
Těch scénářů na likvidaci původních obyvatel Evropy, a zejména křesťanů, je víc, třeba Kalgeriho plán. To nejsou konspirační žvásty, to se plíživě naplňuje.
Teď se začíná bránit islamizaci Amerika, uvidíme, co se bude dít. Rozpadá se to řízeně na více frontách. Dolar není ničím krytý, je přilepený na ropnou skvrnu destabilizovaného Blízkého východu.
Sociální inženýrství naráží na odpor toho, koho má kočírovat. Jednotky operativního nasazení ze summitu NATO tu nejsou kvůli rozmarům počasí.
Západní kominterně už se nepovedlo tolik sociálních experimentů, že ten současný začíná být do nebe volající. Soudruzi jsou zalezlí v CDU a CSU, honosí se Frankfurtskou školou, lidskými právy, otvírají Marxovo muzeum, odhalují jeho sochu, pěstují náboženský synkretismus a deformují myšlení lidí politickou korektností a říkají tomu liberální demokracie.
No, moc stručné a nadějné to není, že?

2.2.2018 (Hromnice - svátek Uvedení Páně do chrámu)© 2010 Národní sjednocení | webmaster