/   Svátek má:
 

VELMI DŮLEŽITÁ INFORMACE

Dokola nás ubezpečují, že tu negroislamisté nejsou, nebo jich je pouhých 12, jak vedeme tuhý odpor proti migračním kvótám, a že prý nepříjmeme ani jednoho. Svobodny-vysilac.cz přináší otřesná zjištění.

POZOR prosím sdílejte tuto alarmující informaci, vrcholně důležité! Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR.

1. Balková u Plzně: rozšiřování elektronického zabezpečovacího systému firmou Tezao s.r.o. a kamerového systému firmou SSPM Group, s.r.o. za téměř 800 tis. KČ. Proč, když nejsou nebezpeční, a jen vyvoláváme paniku? Tyto systémy rozšiřují zcela nedávno, smlouvy podepsány 7.11.2017.

2. Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá: probíhá zde masivní zateplování firmou THERM, spol. s r.o. např. objekt č. 01 za 5 mil. KČ. Proč, když se žádné imigranty nechystáme přijmout? Zateplování je prováděno nyní, smlouva uzavřena 3.11.2017.

3. Jezová č.p. 1501, Bělá pod Bezdězem: Probíhají zde obrovské rekonstrukce objektů v listopadu a prosinci 2017 firmou CL-Evans s.r.o. za půl milionu KČ. Také tu probíhá oprava fasády objektu č. 11 Josefem Voňavkou za cca 350 tis. KČ, úprava vjezdové brány firmou PILECKÝ s.r.o. za 224 tis. KČ atp. Záchytný uprchlický tábor v Jezové, Bělé pod Bezdězem se bude zřejmě dokonce rozšiřovat. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedli tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem pod správu uprchlických zařízení MV. Jak si to máme vysvětlit?

4. Kostelec nad Orlicí, Rudé Armády 1000: Masivní stavební úpravy pobytového centra firmou VASPO VAMBERK, s.r.o. za 1,2 mil. KČ. Dále tu probíhá výměna otvorových výplní firmou RI OKNA s.r.o. za neuvěřitelných 4,5 mil. KČ.

5. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem: Vzpomínáme si na Terezu Hyťhovou (SPD), která upozorňovala na bezpečnostní riziko spojené s Předlicemi? Vysmívali se jí, že jde o standardní azylové centrum. Proč tedy firma JKN stavby s.r.o. bude osazovat všechna okna tohoto centra železnými mřížemi podle smlouvy z 16.11.2017? Zřejmě asi tak bezpečné nebude, že?

6. Vyšní Lhoty č.p. 234: Vzpomínáte na Tomia Okamuru, kterak navštěvoval Vyšní Lhoty, a varoval před bezpečnostním rizikem? Tedy firma Velidor, s.r.o. bude provádět rekonstrukci soc. zařízení Vyšní Lhoty za 225 tis. KČ, dále je prováděno masivní zateplování objektu Vyšní Lhoty firmou THERM, spol. s r.o. za 3,5 mil. KČ, dále firma Europrojekt build and technology s.r.o. bude provádět rekonstrukci objektu č. 02 Vyšní Lhoty za 2,5 mil. KČ.

Toto je jen malá ochutnávka, zjišťujeme další důležité informace. Proč Správa uprchlických zařízení shání posilu organizačních pracovníků pro příjem uprchlíků přímo v tranzitním prostoru terminálu 2 letiště v pražské Ruzyni? Proč tatáž Správa uprchlických zařízení MV resp. firma BRYVECASTA s.r.o. shání dva nové bezpečnostní pracovníky na pozici ostrahy objektu v záchytném uprchlickém zařízení Jezová, Bělá pod Bezdězem, které se plánuje rozšiřovat?

A proč jakási firma DO a.s. uzavírá smlouvu se Správou uprchlických zařízení MV na ubytování několika desítek osob z Afghanistánu v ČR? Položme si otázky: Proč se investují desítky milionů na rekonstrukce, zateplování a rozšiřování záchytných táborů, pobytových zařízení a azylových středisek pro uprchlíky po celé ČR, když prý vláda nehodlá žádné přijmout? Přátelé, prosím, sdílejte tuto informaci zjištění svobodny-vysilac.cz, a rovněž sledujte program našeho rádia pro více informací. Pokud máte i vy nějaká zjištění, pozorování, prosím zašlete je na tapinek@gmail.com. Musíme společně pátrat, a skládat si věci do souvislostí.

Vítek SVCS© 2010 Národní sjednocení | webmaster