/   Svátek má:
 

PROCHÁZKA VEČERNÍ PRAHOU

Autor: STANISLAV JANSKÝ, 26. 6. 2018

Procházka večerní Prahou. Imigrantské drogové a zločinecké gangy ovládly centrum Prahy. Magistrát ale zatím řeší, jak být více vstřícný k cizincům….. Radnice Praha 1 zase bojuje proti údajnému „rasismu“.…

Před pár dny jsem byl pozván starým známým na večerní procházku centrem prahy. Nebyl jsem večer v okolí Václavského náměstí snad 10 let. Pro mého průvodce je to vlastně „pracovní cesta“, pracuje totiž v oblasti „bezpečnosti“ a tak to bylo i s jeho odborným výkladem.

První věc, která mě zarazí je obrovský počet imigrantských podniků na prestižních místech v centru prahy. Turecké kebabárny, arabské směnárny, či vietnamské večerky a „novinové “ stánky zamořily centrum Prahy jako kobylky. To tu zjevně před deseti lety nebylo. Například Jindřišská ulice na rohu s Václavákem má hned několik velmi zajímavých podniků. Dvě evidentně muslimsky provozované směnárny, vedle vietnamská večerka a restaurace. Na první pohled velmi podivný business.

Můj průvodce mi ale hned rozjasní obzor. Většina imigrantských podniků prý slouží jako „logistická základna pro pouliční prodavače drog“. Zde si skladují „zásoby“, odevzdávají hotovost, či si chodí odpočinout. Hned ukazuje na hloučky mladých Arabů a černochů (prý převážně Nigerijců), kteří korzují po ulici, či postávají na rozích. Nigerijci prý prodávají převážně kokain, Arabové zase heroin, nicméně hlavní česká droga je dnes pervitin a ta je doménou hlavně Vietnamců. Ti ovládají rovněž obchod s marihuanou. Byť všechny tyto menšiny prý vzorně spolupracují. Když chce někdo od Nigerijce na ulici pervitin, tak prý mu ho hned u Vietnamců obstará a naopak.

Večer jsou jejich zákazníci převážně z řad západní „pokrokové mládeže“, která přijela do Prahy zapařit. Přes den zase místní narkomani. To vše je doplňováno drobnou místní kriminalitou, kde prim hrají arabští a cikánští kapsáři, často dublující jako žebráci.

Přejdeme Václavák a jdeme kolem pasáže Světozor dolů na Můstek. Po levé straně míjíme nově otevřenou vietnamskou večerku, přímo na hlavni ulici, zde musí být nájem v desítkách EUR za metr měsíčně. Žasnu, jak může asi vypadat ekonomika takového podniku. Můj průvodce jen rezignovaně mávne rukou… Dole na můstku zase vidíme několik černošských naháněčů do barů a night clubů. Jelikož jsme dva muži, tak nás neodbytně atakují. Prý rovněž dublují jako pouliční dealeři drog, původ obvykle Nigerie, Somálsko, Ghana apod…. Žasnu, kde se tu podobná individua vůbec vzala.

vše se děje za přihlížení policie. Problém je prý ve vedení policie, místních komunálních politicích a české justici. Vedení policie totiž má podle všeho od politického establishmentu tichý pokyn proti imigrantské kriminalitě nezasahovat. Imigranti se proto cítí skoro beztrestně. Na ruku jim jde i justice.

Velký podíl na současném stavu mají ale místní radnice. Jak magistrát ovládaný neziskovkářkou Krnáčovou a podporovanou ČSSD, KDU a Zelenými. Tak radnice Prahy 1, ovládaná TOP09, ČSSD a ODS. Je totiž málo známým faktem, že radnice určují policii ČR priority práce a mají pod palcem i městskou policii. Jenže potírání bující imigrantské kriminality k prioritám magistrátu ani Prahy 1 zjevně nepatří. Oba úřady se naopak přímo vyžívají v podpoře všemožných menšin a v boji proti údajnému českému „rasismu a xenofobii“. Vřele všem doporučuji prostudovat dotační program jako magistrátu, tak Prahy 1. To budete valit oči, není divu, že pak již nezbývají peníze například na opravu děravého chodníku přímo dole na Můstku. Přednost zjevně má gay pride, či spřátelené etno „neziskovky“ bojující proti „české xenofobii“.

Epilog. Druhý den mám schůzku s přáteli, kteří kousek od Václaváku na Praze 1 žijí. Potvrzují moji zkušenost. Večer je prý centrum Prahy pouze pro otrlé. Obzvlášť jim prý vadí agresivní drogové mafie, které se prý nezastaví před ničím. Když jdou z oné schůzky domů a procházím parkem mezi pasáží Světozor a Jungmannovým náměstím, tak veřejně si na lavičce zrovna skupinka 3 narkomanů píchá nitrožilně drogy. Je 1. květen 13.00 hodin. Kousek vedle je dětské hřiště plné rodičů s dětmi…

Praha je prý šesté nejbezpečnější hlavní město na světě …. Nějak se mi tomu nechce věřit … Naopak je zjevné, že centrum Prahy (Václavák a okolí) začíná upadat. Ony totiž imigrantské obchody jsou vždy známkou úpadku, to ostatně vidíme v celé západní Evropě. Stačí se projít centrem Paříže, Amsterdamu či Berlína. JE NEJVYŠŠÍ ČAS TO ZASTAVIT. Kdy že jsou ty komunální volby?

Teď už jen stačí, aby se do centra namotala nějaká nová mafie, a máme tu válku jak vyšitou. A co potom? Budeme se bát vyjít večer na procházku po Staré Praze? Už za rok? Za dva? No super, už jen dotáhnout odzbrojení lidí a jsme v prdeli stejně jako Brusel nebo Marseille. Hlavně že nikdo nechce ve vládě SPD. Jak se zdá, tak éra klidné a bezpečné zemičky v srdci Evropy jde do kopru.


Ale Pražáci si to dělají sami – vždyť tam nejvíc volí sluníčkáře, obzvláště centrum Prahy, kde SPD měla asi 4%. Tak na co si stěžují? Fakt mě fascinuje, jak Češi kritizují západní Evropu, že si volí sluníčkáře, ale přitom sami volí úplně stejné idioty. To samé jsou dnes Vinohrady, samá viet večerka, nebo doner kebab plný vousatých neevropských individuí , no a radnici tu ovládá havlistická ODS ….© 2010 Národní sjednocení | webmaster