/   Svátek má:
 

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ

Klára Samková, narozena v r. 1963 v Brně, je známá česká advokátka se specializací na občanské a rodinné právo, obchodní právo, ústavní právo a lidská práva a zároveň politička. Ostře se vymezuje proti islámu a uprchlické vlně směřující z Afriky a Asie do Evropy. Je přesvědčena o tom, že z opakovaných teroristických útocích ve Francii již lze vyvodit několik zcela jasných závěrů:

1) Ve Francii šlo o bojovou zkoušku a o průzkum bojem. Synchronizace útoků do jedné hodiny, jejich stupňování a organizace nesvědčí o ideologicky zmatené drobné skupině teroristů, která provede individuální útok, aby si pohladila své psychologicky zmatené ego zatemnělé pomstou. Akce byla profesionálně naplánována a organizována a měla za úkol, vedle vyvolání zmatku a strachu, vyzkoušet reakční dobu policie a jejich složek a případné zapojení armády a dalších orgánů státu. Zatímco zdrogovaní mládenci, kteří útoky provedli, prožívali svůj "orgasmus z krvavé strašné lázně", o kousek dál stáli jiní experti, kteří měřili dojezdové časy, množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. Informace pak směřovaly na centrálu, která útoky naplánovala a realizovala.

2) Nebyla to první zkouška. Tou první byl vražedný útok na jistý humoristický časopis. Již tam bylo, podle názoru Samkové, vše z uvedené centrály zkoumáno. Nyní jde o multiplikaci.

3) Stále slyšíme, že tajné služby vše zkoumají a že potřebují další pravomoci, abychom mohli být dostatečně chráněni. Pokud však o dosavadních provedených útocích tajné služby nic nevěděly, pak jsou buď neschopné, anebo byl útok připravován mimo území Francie a lidmi, kteří se na tomto místě dlouho nezdrželi.

4) Je evidentní, že "migranti jsou armádou v civilu". Jestliže na příklad europoslanec Tomáš Zdechovský tvrdí, že migrace a teroristické útoky nemají nic společného, tak při veškerých osobních sympatiích k němu Samková tvrdí, že je naivní idealista. Již dnes je zřejmé, že každý z "migrantů" má svůj úkol. Každý z vyvolených ví, kdo je jeho velitelem a kam se má dostavit a kde může zůstat (viz jak Němci neví, kam se jim uprchlíci a migranti ztrácí). Každý z nich se dopředu přes Internet seznámil s místem svého úkolu, s mapami i obrázky.

5) Nedovedu si představit, co se stane v okamžiku, kdy najednou v Evropě udeří několik tisíc skupin. Příslušný počet akceschopných lidí už k tomu nyní mají. Prostředky k dorozumění také. Nepotřebují těžké vysílačky, počítač a mobil má každý z nich v kapse. Pokud to byl průzkum bojem, pak je to předehra k hroznějším činům a útokům. Teroristé vidí v přímém přenosu schopnost státu a reakci obyčejných lidí. Proto je žádoucí, aby ministr obrany přestal řešit problém vztahů dvou postklimakterických bab (což říkám jako postklimakterická baba, takže si to můžu dovolit) a začal připravovat tuto zemi na válku. Jako první krok navrhuji, aby BYL CO NEJDŘÍVE ZABLOKOVÁN ROAMING Z TURECKA, SÝRIE, LYBIE, SAUDSKÉ ARÁBIE A DALŠÍCH VYBRANÝCH ZEMÍ, čímž by skupiny připravených a vycvičených teroristů museli hledat náhradní způsoby spojení. Tím by tajné služby dostaly šanci se konečně prosadit.© 2010 Národní sjednocení | webmaster