/   Svátek má:
 

SVĚT NARUBY

Mějme méně vlastních dětí, abychom mohli přijmout více migrantů!

Žijeme v době, kdy naprostí blázni a šílenci, minimálně v našem civilizačním okruhu , jak se zdá převzali vládu nad světem. Nebo ji, v lepším případě, právě přebírají.

Ještě včera kdybych byl měl rozhodovat co nejšílenějšího a nejbizarnějšího jsem letos četl, viděl nebo zaslechl jako vážně míněnou a realizovanou či realizovatelnou variantu chování západní civilizace, z oficiálních zdrojů, pak bych, opakuji, do včerejšího rána váhal mezi následující trojicí totálních absurdit

-nová americká jaderná doktrina, připouštějící použití jaderných zbraní o nízké účinnosti v konvenčních konfliktech
-pokusy o etablování pedofilie jako normálního a přípustného společenského chování
-obsazení černošky do role agenta 007

Všechno popisuje, jak se změnily morální východiska a limity, které si náš civilizační okruh kdysi nastavil.

Ale našel jsem něco, naprosto vážně míněného nepřehlédnutelnými autoritami, co tyhle grandiozní a extra nebezpečné nonsensy hravě překonává!

A to přesto, že jsme už připraveni vést jadernou válku. Přirozeně -v omezeném rozsahu, abychom ekologicky nadmíru nezatížili svět, ale jen rychle a s co nejmenším nákladem vyhráli nad protivníky, kteří A bombou nedisponují a nemohou se tudíž adekvátně bránit.

Sexuální obtěžování se sice ani v nejmenším netoleruje a to ani desítky let nazpět, viz kampaň Me Too! nebo úchylnost nového švédského zákona o znásilnění z nedbalosti, který vyžaduje, aby každý další krůček v intimním sbližování měl výslovný souhlas obou aktérů a jen tichý nestačí, podle pravidla, kdo mlčí, ten souhlasí a když ten výslovný nebude, pak pokračování intimních hrátek je žalovatelné jako ono znásilnění z nedbalosti. Ale to neplatí pro děti, obletované těmi, co na ně mají sexuální úchylku. Ty s tou úchylkou přece musíme chápat, oni za to nemohou!

Možná si říkáte, že nějaká černoška, která nahradí chlapácké mužské představitele zachránce planety jménem Bond je proti těm dvěma předchozím úletům jen taková blbinka a škoda s ní ztrácet čas. Nesouhlasím. Jde o to, že je dneska správné a žádoucí dělat z normálního mužského a jeho kdysi životně důležitých předností cosi v podstatě zločinného už svou existencí! Být mužem je hanba. Být energickým , rozhodným a sexuálně aktivním a navíc BÍLÝM mužem je zřejmě kriminálně dokonaný skutek a proto je potřeba ho vymýtit i v oddechové lidské zábavě! Bílého muže je prostě třeba zničit. Sebrat mu jeho hrdost, zlomit charakter a odstranit jeho hodnotový svět.

Proč tohle všechno píši?

Protože včera dopoledne jsem narazil na něco, co alespoň pro mne ty výše zmíněné megabsurdity a superúlety trumfne! Nebo minimálně – hravě vyrovná.

Zcela náhodou jsem zavadil o perex článku v jednom z nejvlivnější francouzských deníků L´ Obsesrvateur s názvem
Faut-il faire moins d’enfants pour sauver la planete ?

Byla to veliká náhoda. Jenže prohlížeč Google Chrome má tu ne/výhodu, že cizojazyčné stránky okamžitě přesype do rodné řeči uživatele, aniž byste museli znát tu cizí.
Takže já se stupňujícím se úžasem četl:
Měli bychom mít méně dětí, abychom zachránili planetu?
Disent. Ekologickým přesvědčením se někteří již rozhodli, že nebudou nebo už nebudou mít děti.
Před třiceti lety nemyslitelné, je dnes otázka, která nyní trápí malou skupinu 20-30letých, která si dělá starost o budoucností naší staré Země. Úvaha je jednoduchá, dokonce triviálně: méně znečišťovat, spotřebovávat méně! Abychom spotřebovali méně, buďme méně početní, a proto se přestaňme sami reprodukovat. To je velký návrat malthusiánské myšlenky … Podle ekologického přesvědčení se někteří dokonce rozhodli, že nebudou nebo už ne další děti .
Ačkoli je obtížné navzájem zkoumat základní důvody takové volby, podpora zelené motivace je významným trendem, který se objevuje. Laure Noualhat, nezávislá novinářka specializující se na otázky životního prostředí a vymezující se proti populačnímu růstu, zveřejnila tento podzim „Open Letter těm, kteří nemají (dosud) děti“ (Plon).
Měli bychom se vzdát své touhy po mateřství – nebo otcovství – za společné dobro? Pro většinu francouzštiny, otázka ani vyvstane. Minulý říjen zveřejnila agentura Agence France-Presse infographic ze studie agentury Environmental Research Letters o hypotéze „méně dítěte“ j…….


Podotýkám, že tohle nevyšlo na nějakém pokoutním mikroserveru typu Kosa nýbrž na 133.nejčtenějším francouzském webu ,který je v celosvětovém žebříčku čtenosti na 395 místě a má vyšší impact na veřejnost než všechny hlavní české a slovenské weby dohromady!

Takže to shrnu – módním evropským/ francouzským zeleným trendem zřejmě začíná být úvaha – abychom předali našim dětem svět v co nejlepším ekologickém stavu, tak radši žádné vlastní děti mít nebude, protože děti jsou příliš velkou zátěží pro životní prostředí!

Že Evropa je dlouhodobě ekologicky degresivní? Nevadí, my přece chceme předat planetu v co nejlepším stavu zjevně obyvatelům jiných kontinentů! Nebo je to snad ještě jinak? Jak?

Další obsah byl placený. Takže jsem na něj nemohl. Přesto mne zjevné šílenství vzalo natolik, že jsem začal tvrdě gůglit, abych se dozvěděl. Přes jednu ze dvou fotografií v záhlaví článků jsem se dostal ke jménu Yves Cochet a pak už to ve spojení s L´Obs bylo snadné.

Yves Cochet spoluzaložil francouzskou Zelenou stranu v roce 1984, byl ministrem životního prostředí v letech 2001 až 2002 a členem Národního shromáždění v letech 1997 až 2011.

Výtah z článku v časopisu L´Obst:
Měli bychom omezit růst populace, abychom zachránili klima? (…) Musíme také vzít v úvahu demografii. Je však pravdivé říkat: je nutno snížit počet obyvatel na Zemi, je nutné mít méně dětí.

Měli bychom tedy omezit porodnost?
(…) Navrhuji změnit naši politiku podpory porodnosti obrácením logiky rodinných přídavků. Čím více dětí máte, tím více se vaše příspěvky snižují, dokud si neodpustí třetí porod!

Je na Francii, aby vynaložilo co největší úsilí?
Když člověk předpokládá, že je „neo-malthusiánský“, rychle se obviňuje z rasismu nebo elitářství. Říkám, že nemám za cíl omezit nejchudší země, které reprodukují více dětí než jiné. Naopak! Bohaté země jako první musejí demograficky snížovat. Jsou to ti, kteří mají nejvíce znečišťující životní prostředí.

Omezit naši porodnost by nám navíc umožnilo lépe se přizpůsobit počtu migrantům, kteří zaklepávají na naše dveře.
Rozhovor zveřejněn v L’Obs (3. 1. 2019)

Musí přijít francouzský exministr, aby nám vysvětlil, jak je ve skutečnosti – my musíme omezit počet vlastních narozených dětí, abychom jednak nezatěžovali planetu, ale především abychom měli více místa pro migranty, kteří nám z přelidněných a přelidňovaných rozvojových zemí, které ani náhodou s nad nebudeme obtěžovat s požadavkem nějaké kontroly porodnosti!

Tak co, je horší ta nová americká doktrina o použití atomových zbraní nebo pedofilie jako společenské norma nebo černoška jako James Bond, což s sebou v budoucnu přinese další a další omezování tradičního civilizačního euroatlantického ukotvení nebo dobrovolná absence na vlastní porodnost, abychom mohli přijímat více migrantů?

Nejsem žádný alarmista, šiřitel poplašných zpráv, žádný agent Kremlu nebo výrobce fake news, nehodlám podlamovat demokratický systém a nic jsem si nevymyslel. Jen převzal informace od bývalého člena francouzské vlády, tak, jak je přinesl jeden z největších a nejserioznějších francouzských deníků

Převzato z Kosa Nostra© 2010 Národní sjednocení | webmaster