/   Svátek má:
 

KOHO VOLIT?

V Česku opět uzrál čas k volebnímu divadélku, tentokrát jenom do Krajských výborů. Státoprávní uspořádání republiky krajským systémem je bolševický výmysl z padesátých let minulého století, a současný režim, jehož afinita směřuje k poválečné nechvalně známé třetí republice, systém převzal se vším všudy. Krajské zřízení je zbytečné a velice drahé přerozdělování peněz, ale je dobré k tomu, aby politici měli svoje sinekury.

Ale budiž. Liberální demokracie umožňuje – zatím! – svým občanům shroma6ďovat se a vytvářet politické strany, jež mezi sebou soutěží o moc ve státě. Občané tímto mají iluzi, že si vládnou ve své zemi sami. Využijme toho a voleb se zúčastněme, ale volme ty politické strany, jež stojí pevně na základních prioritách k zachování státu a naší kultury.

Jaké jsou principiální předpoklady k volbě politické strany:

1.Hlavní a zásadní politickou prioritou je ochrana naší vlasti před nájezdy migrantů z řady černošských zemí a muslimů;

2.dále ochrana naší středoevropské a na křesťanských základech vybudované civilizace a kultury a odmítnutí všech forem tzv. LBGT;

3.je třeba do Ústavy republiky implementovat zákony přirozeného mravního řádu, po vzoru Ruska a Maďarska.

Tyto stěžejní principy jsou pro zachování našeho státu a kultury naprosto nezbytné. Pro vlastence je volitelná jedině politická strana SPD, která pevně stojí na svých proti migrantských pozicích a hájí zájmy českého národa. Výše zmíněné předpoklady vlastenectví SPD plní, a navíc v jejím Programu je pryč z tzv. EU a NATO. Ale pro nás je klíčové, že je v Parlamentu, tedy na úrovni vysoké politiky, kde slyšitelně a viditelně projevuje svoje, resp. naše zájmy.

Politické strany jako je ODS, TOP 09, KDU-ČSL, ČSSD, PIRÁTI jsou pro české vlastence nevolitelné, protože koketují s kolaborací; trpí amokem „globální lítostí“ a nejraději by do našich luhů a hájů vpustily hordy barevných migrantů i s jejich rodinami a vytvořily tak v Česku NO GO Zóny. Politický subjekt ANO, bude líp pana Babiše může být pro někoho volitelný, avšak je třeba poznamenat, že Babiš se politicky projevil v „boji s koronavirem“ jako populista, čili od hodiny může změnit svůj názor na migraci; jeho politické chování odráží postoj většiny obyvatel Česka, a to v pohledu na migraci není dobré, poněvadž lidé jsou jako „klátící se třtina ve větru“ a politika není o situační etice, podbízení se davu; politik musí tvrdě stát na principech, s nimiž do politiky jde. Máme obavy, že těmito vlastnostmi politik A. Babiš příliš neoplývá.

Politické subjekty jako je DSSS, ND, Rozumní, Národní obroda a jiné, mají sice správné vidění světa, pevně stojí na svých zásadách, které mají tyto strany téměř totožné, leč dát jim ve volbách hlas je jako ho hodit do koše. Nechci rozebírat proč a kdo jim brání k sjednocení, k sjednocení aspoň ad hoc k volbám.

Subjekt Trikolora rovněž pro vlastence není volitelný, protože není

a/ záruky, že v budoucnu se do Parlamentu dostane,

b/ ve své podstatě je Trikolora liberálně pravicová strana rodiny Klausů,

c/ nejasně a nemastně se vyjadřuje k tzv. EU a k NATO,

d/ povyšuje ekonomické zájmy národa nad politické, což je v době ohrožení republiky špatně,

e/ vznikla proto, aby odebrala hlasy SPD.

SPD je rovněž liberální strana, ale – opakuji: Veřejně a jasně se přihlašuje k vlastenectví a pevně stojí na základních hodnotách svého Programu. Je jisté, že Národní sjednocení s tímto jejím celým Programem nesouhlasí, máme k němu velké množství výhrad, ale není čas na to, abychom se hádali o bambulky, když ve světě hřmí děla. Nám, českým vlastencům, musejí být jako střelka kompasu jasné politické priority a tyto mít na zřeteli ve volební místnosti.

Za redakci NSJ L. Malý, v Praze 30.9.2020© 2010 Národní sjednocení | webmaster