/   Svátek má:
 

UŽ VÍME KOHO VOLIT!

Autor: Ladislav Malý

Tenhle článek navazuje na předešlý KOHO VOLIT. Protože už skončila volební komedie, volby, jak se dalo očekávat, vyhrál anfant terrible české liberální politické scény, Ano, bude líp; a jako povolební evergreen národovecké scény nastalo lízání si utržených volebních ran, už třicet let stále stejné…

Ale něco je jiné. Konečně jsme se dočkali, že komunisté a levice vůbec dostala od voličů napráskáno, komunisté pomalu mizí z politické scény… Není to ale trest, jako trest by se to dalo považovat v devadesátých letech.

Obstarožní komunisté odcházejí, ale v záloze číhají mladí a totálně globalisty zhlouplí a vysoce nebezpeční Piráti, a s nimi v jedné linii pomstychtiví a lační vítězství, lžidemokratičtí ODSáci. Říkají si liberálové, ale v podstatě jsou to neomarxisté, kolaborující globálními sionistickými kruhy, jež chtějí národy a lidské rasy spláchnout do stoky nahnědlé břečky. Prodali by svůj národ za mísu čočovice, ale velká většina českého národa to ví…!

Samotnou smutnou, ba nešťastnou kapitolu tvoří KDU-ČSL. Dělá se sebou mimikry, jako by to byla kdoví jaká křesťanská strana, ale s konzervativním křesťanstvím nemá vůbec nic co do čnění. Na Moravě ještě asi nepochopili, že na II. Vatikánu zednáři katolickou církev - tu viditelnou část! - obrazně řečeno vykastrovali, zbavili ji obrany proti moderním rozkladným vlivům přesně takovým, před kterými varoval a církev na čas uchránil svatý papež Pius X. Ano, mí moravští katoličtí bratři-, cožpak nechápete, že KDU-ČSL je spojená se špičkami katolické církve, které venkoncem bojují proti samotnému Bohu? Lidovci ztratili svůj puvoár hovořit za katolické voliče v roce 1948, od té doby se nezměnili. Na svou tvář zhyzděnou kolaborací s komunisty nasadili škrabošku vlastenectví, oděli se do pláště nevinnosti, avšak z poza kdesi ukradeného pláště jim čouhá kopyto čerta…Není to strana jiná, než jako strany demobloku, i Lidovci by svůj národ prodali… o tom průkazně svědčí ti jejich poslanci v parlamentu tzv. EU.

Je zde ale jedna strana, která má ve svém Programu všechny ty hodnoty, jež jsou v Programech všech národoveckých stran. Tahle strana v těchto volbách získala na síle, dokonce o 100% -, tak proč ji napříště nevolit? Proč ji nevolit, když už se dostala do vysoké politiky a má stejné cíle, jako ostatní národovci? A jsem přesvědčený, že české zpravodajské služby, jejich oddělení pro tzv. extrémismus, jež jsou v rukou neomarxistů, horečnatě přemýšlejí, jaký háček nastražit, aby ho SPD spolkla a u voličů je zdiskreditovala. A že to umějí, o tom se už mnozí z nás přesvědčili.

Buď, jak buď. Všechny národovecké strany by měly mít sjezd, kde by si do poháru nalily čistého vína, přiznaly, že Prozřetelnost vybrala jiné, nikoliv je, že prostě nemají na to být ve vyšší politice, že scházet se to ano, ale volby pustit k vodě. Dát hlas tomu, kdo v té vysoké politice už je.

A činnost těchto stran? Zachovat si značku a připravovat se k boji. Za komunistů existovala organizace SVAZARM (Svaz pro spolupráci s armádou). Dneska nic takového není, ale jsou různé podobné organizace s podobnou činností či různé kurzy, kde se dá realizovat touha být připraven k obraně. Sebevzdělávejte se, pořádejte přednášky, třeba i taneční zábavy, bály, pořádejte demonstrace, noční pochody třeba s loučemi za zvuků vířivých bubnů, nebo třeba nějaké prospěšné ekologické činnosti. Ale proboha -, nechtějte, po této společnosti ve volbách hlas, protože vám ho lidé nikdy nedají. Jednak je česká společnost už od 19. století oproti jiným evropským národům příliš nalevo, a jednak lidé mají díky zlotřilým médiím o vás hluboce zakořeněné negativní reflexe a ty jen tak nezmizí. Dělejte všechno pro to, aby jednoho dne tahle společnost potřebovala vás – připravené muže a ženy – a požadovala o pomoc. A věřte, že mílovými kroky se ta doba blíží…

V Praze, 5.10.2020© 2010 Národní sjednocení | webmaster