/   Svátek má:
 

PaS v Královéhradeckém kraji povede Karel Macura

Hradec Králové – Lídrem Královéhradeckého kraje za politické hnutí Právo a Spravedlnost - ANO tradiční rodině, Ne korupci a kriminalitě (PaS) pro parlamentní volby 2006 byl dne 18.3. na krajské konferenci PaS v Hradci Králové zvolen předseda občanského sdružení Hnutí Rodina a Naděje (HRANA) Předseda sdružení HRANA žije v Hradci Králové, kde působí jako obchodník s vínem a je znám ve svém okolí svými konzervativními názory a jako neúnavný bojovník za tradiční rodinu. Karel Macura působil v minulosti i jako člen vedení Demokratické unie (DEU), odkud po nesouhlasu s liberálním kurzem strany vystoupil.

Na druhém místě kandidátky PaS v Královéhradeckém kraji je známý vlastenecký a křesťanský aktivista MUDr. Jaroslav Lhotka z Jičína. Lhotka, který se dnes věnuje hlavně publicistické činnosti, například pro časopis Svědomí, je ve svém okolí znám nekompromisními antikomunistickými postoji a odhalováním exponentů bývalého režimu i současných podvodníků využívajících těchto kontaktů ve státní správě, policii i justici.

V diskusi na krajské konferenci vystoupili i předseda Národního sjednocení (NSJ) František Červenka a předseda Dělnické strany Tomáš Vandas. Své stanovisko k současné politické situaci sdělil přítomným i předseda Demokratické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Jan Broj, jehož strana se kromě NSJ, Agrárníků a DS na projektu rovněž podílí.

Přítomní kandidáti vedli diskusi o podobě volební kampaně v Královéhradeckém kraji a možnostech úspěchu projektu PaS v parlamentních volbách v roce 2006. Hnutí Hrana, které půjde v letošních parlamentních volbách na kandidátce PaS, vyjádřilo odhodlání zúčastnit se i komunálních voleb a změnit situaci v Hradci Králové ve prospěch slušných občanů a tradiční rodiny.

© 2010 Národní sjednocení | webmaster